Modny lampion na taras – inspiracje.

modny lampion drewniany na tarasie

 Lampiony tarasowe, to zdecydowanie jedne z najchętniej wybieranych dekoracji. Sprawiają, że aranżacja nabiera nowego wyrazu. Natomiast blask świec, bijący wieczorem z lampionu nadaje wyjątkowej atmosfery. Ogromny wybór produktów na rynku sprawia, że każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Modny lampion na taras? Sprawdź nasze inspiracje.

Lampion na taras, modna dekoracja.

Lampiony od kilku lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Stanowią istotną dekorację domu, jak i ogrodu. Lampiony sprawiają, że nasze miejsce do wypoczynku staje się przytulne. Bardzo ładnie prezentują się komplety lampionów. Łącząc zestawy lampionów z roślinami ogrodowymi lub doniczkowymi, otrzymamy wyjątkową dekorację. Może ona wypełnić nam pusty kąt lub wolną przestrzeń. W lampionach możemy oczywiście palić świeczki. Pełnią one formę świeczników, latarni, są dodatkowym źródłem oświetlenia. Światło bijące z lampionu jest niezwykle klimatyczne. W takiej atmosferze zdecydowanie będzie nam miło zjeść kolację w gronie przyjaciół, rodziny. Z pewnością będzie nam też przyjemnie, po prostu odpocząć w samotności z lampką wina czy kubkiem gorącej herbaty. Lampiony na taras sprawdzą się także na balkonie.

Lampiony w stylu boho.

Rodzaje lampionów.

Lampiony dostępne są w wielu rozmiarach i stylach. Każdy z pewnością znajdzie odpowiedni produkt dla siebie. Duże lampiony drewniane zdecydowanie pasują do stylu boho oraz skandynawskiego. Będą też idealnie pasowały do stylu urban jungle. Lampiony wplecione wśród roślin, to świetne rozwiązanie dla miłośników miejskiej dżungli. Pamiętajmy, żeby odpowiednio pielęgnować lampiony bambusowe. Metalowe lampiony będą dobrze prezentować się w stylu nowoczesnym, loftowym. Najpopularniejsze lampiony to lampiony naturalne, lampiony w kolorze czarnym lub białym. Lampiony możemy umieścić na ziemi, wtedy jednak potrzebujemy takie o większych rozmiarach. Umieszczając je obok donic na taras, otrzymamy wyjątkową i spójną kompozycję. Mniejsze lampiony będą świetnie prezentować się na stole obok doniczek z żywymi kwiatami.

lampion boho na tarasie - inspiracje
Lampion boho na tarasie w klasycznym stylu.

 

Lampiony na tarasie świecące wieczorem.
Lampiony na tarasie świecące wieczorem.

Zrelaksuj się przy blasku lampionów na tarasie.

Serdecznie zachęcamy do stworzenia modnej aranżacji na tarasie, czy balkonie z lampionami. Stwórz wygodny kącik, niezależnie czy posiadasz duży taras, czy mały balkon. Stwórz miejsce, do którego będziesz chętnie wracać latem po pracy. Blask lamp, ogień świeczki sprawi, że zrelaksujesz się we własnym domu. Wieczór będzie zdecydowanie bardziej przyjemny. Natomiast w ciągu dnia będziesz cieszyć się modną aranżacją.  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *