O NAS

Jesteśmy sklepem ogrodniczym, który z pasją podchodzi do swojej pracy. Ogród jest bardzo ważną cześcią naszego życia.

W naszym sklepie prezentujemy wysokiej jakości produkty dekoracyjne, które podążają za najnowszymi trendami. Pragniemy pokazać Ci, jak przy wykorzystaniu naszej wyjątkowej oferty możesz odmienić swój balkon, taras lub ogród. Spraw razem z nami, że Twój kącik do wypoczynku na świeżym powietrzu będzie przyjemnym miejscem do relaksu i spędzania czasu z najbliższymi. Starannie zebrane przez nas akcesoria dekoracyjne sprawią, że znajdziesz wszystko w jednym miejscu. Dzięki nam nie będziesz musiał tracić czasu na szukanie odpowiednich produktów w innych sklepach.

Prezentujemy także produkty do tworzenia mini ogrodów. Sprawią one, że wraz z dziećmi miło spędzisz czas przy obcowaniu z przyrodą. Na naszej stronie publikujemy także wszelkie odpowiedzi dotyczące tworzenia mini ogrodów.

Prezentujemy również porady i wskazówki dotyczące pielęgnacji roślin oraz ciekawe inspiracje ogrodowe i balkonowe.

NASZA HISTORIA

Mam na imię Bogusia i moją pasją od kilku lat jest ogród. Lubię upiększać przestrzeń, w której mieszkam poprzez dekoracje do domu i ogrodu. 

Tworząc różnego rodzaju kompozycje kwiatowe na przestrzeni ostatnich lat zawsze brakowało mi oferty ciekawych donic. Niejednokrotnie musiałam poświęcić sporo czasu na zapoznanie się z dostępnymi na rynku produktami, a efekt nie był dla mnie satysfakcjonujący. Dlatego zdecydowałam się stworzyć miejsce, gdzie będzie można szybko i łatwo znaleźć piękne donice i inne modne dekoracje ogrodowe.

Wraz z moją pasją do ogrodu pojawiło się nowe hobby – tworzenie mini ogrodów. Potrzeba ich tworzenia wyniknęła z chęci podzielenia się moją pasją z córką. Ponadto chciałam znaleźć alternatywę dla zwykłych plastikowych zabawek i zastąpić je kreatywną zabawą, z której w dodatku powstanie piękna i wyjątkowa kompozycja kwiatowa. 

Z tych dwóch potrzeb powstało Garden & You.