Donica betonowa na cmentarz-elegancka dekoracja nagrobna.

czerwone róże margaretki w czarnej donicy nagrobnej

Donica betonowa na cmentarz-elegancka dekoracja nagrobna.

Dekoracje nagrobne są częścią florystyki funeralnej, czyli pogrzebowej. Florystyka ta związana jest z kompozycjami kwiatowymi wykorzystywanymi przy pożegnaniu bliskich osób. Dotyczy również kompozycji florystycznych na dzień Wszystkich Świętych. Trendy związane z tematyką pogrzebową rozwija się w Polsce bardzo szybko. Kwiaciarnie oferują wieńce i kwiaty na cmentarz na naprawdę wysokim poziomie. Idealnym dodatkiem dla tego typu kompozycji będą czarne donice imitujące beton.

Donice na cmentarz betonowe zamiast plastikowych.

Jeśli nie jesteś fanem plastikowych donic, to czarne donice betonowe mogą być tym, czego szukasz. Z pewnością są one bardziej stylowe i wyszukane. Doniczki imitujące beton w Garden&You

  • posiadają otwór na dnie. Dzięki temu woda może z nich swobodnie wypływać.
  • mrozoodporne, można je stosować cały rok.
  • Dodatkowo są wykonane z trwałego materiału-włókna szklanego. Będą służyć długi czas.
  • Walor dekoracyjny. Elegancka kompozycja kwiatowa na cmentarz będzie wyglądała znacznie lepiej niż w doniczce plastikowej.

Donice na kwiaty na cmentarz.

Chryzantemy popularne kwiaty na groby.

Donice imitujące beton z Garden&You dobrze sprawdzą się jako donice, które możemy postawić obok grobu. Na większych grobach mogą pełnić funkcje wazonu. Jeśli lubicie chryzantemy, to bez problemu możecie wstawić je do betonowych donic. Chryzantemy są dostępne przy każdym cmentarzu, w markecie, centrum ogrodniczym przed Wszystkimi Świętymi. Wystarczy wstawić je do naszych czarnych donic w mniejszych rozmiarach i elegancka dekoracja gotowa. Po przekwitnięciu chryzantemy można wymienić na inne świeże, sezonowe kwiaty. Betonowa donica prezentuje się znacznie ciekawiej niż plastikowa osłonka od producenta. Jeśli dbasz o szczegóły, to te donice są właśnie dla Ciebie.

Donica Misa

Garden&You oferuje również donice misy, które bardzo ładnie prezentują się przed grobem wypełnione wrzosami. Wrzosy również można śmiało wykorzystać przy kompozycjach nagrobnych. Są to kwiaty jesieni, łatwo dostępne w sprzedaży.

Kompozycje nagrobne z kwiaciarni.

Kwiaciarnie oferują wiele usług przy wykonywaniu kompozycji nagrobnych. Możemy zakupić wieniec lub stroik i do tego w komplecie kompozycje do wazonu. Mniejsze donice z Garden&You mogą pełnić funkcje wazonu nagrobnego. Przykładowo kompozycje można stworzyć ze świeżych kwiatów-czerwonych róż i zielonych margaretek. Takie połączenie jest niezwykle stylowe.

czerwone róże margaretki w czarnej donicy nagrobnejDonica BETA

Kompozycje nagrobne tworzone własnoręcznie.

Dla tych, którzy lubią sami tworzyć kompozycje doskonałą opcją, może być tworzenie wieńców, stroików samemu. Nie jest to łatwa sztuka, jednak w Internecie znajdziemy dużo wskazówek dotyczących ich tworzenia. W podobny sposób możemy stworzyć dekoracje do wazonów nagrobnych. Do własnoręcznych kompozycji warto użyć iglaków, szyszki, bluszcz, czerwone róże.

Polacy przywiązują dużą wagę do wyglądu grobu swoich bliskich. Potrafią zadbać o każdy szczegół. Od wyjątkowych zniczy po kompozycje i donice nagrobne. Patrząc na cmentarze na Wszystkich Świętych, Boże Narodzenie i Wielkanoc widać, że jest to bardzo ważny aspekt. W ten sposób pokazujemy, że pamiętamy i szanujemy osoby, które już odeszły.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *